Promocje
SYTA MICHA MINI PŁUCKA KOZIE 100G WAŻNOŚĆ 28.08.26
SYTA MICHA MINI PŁUCKA KOZIE 100G WAŻNOŚĆ 28.08.26

11,83 zł

Cena regularna: 16,90 zł

Najniższa cena: 16,90 zł
szt.
SYTA MICHA MINI PŁUCKA WOŁOWE 100G WAŻNOŚĆ 26.08.26
SYTA MICHA MINI PŁUCKA WOŁOWE 100G WAŻNOŚĆ 26.08.26

11,83 zł

Cena regularna: 16,90 zł

Najniższa cena: 16,90 zł
szt.
FARMINA N&D DOG LAMB & PUMPKIN & BLUEBERRY ADULT DOGS  285g
FARMINA N&D DOG LAMB & PUMPKIN & BLUEBERRY ADULT DOGS 285g

10,80 zł

Cena regularna: 13,50 zł

Najniższa cena: 13,50 zł
szt.
POKUSA FEEL THE WILD CHEWING BONE DEER JELEŃ - KOŚĆ DO ŻUCIA HYPOALERGICZNA 17CM WAŻNOŚĆ 10.26
POKUSA FEEL THE WILD CHEWING BONE DEER JELEŃ - KOŚĆ DO ŻUCIA HYPOALERGICZNA 17CM WAŻNOŚĆ 10.26

18,83 zł

Cena regularna: 26,90 zł

Najniższa cena: 26,90 zł
szt.
SYTA MICHA  HotDog do żucia dla psa - warzywny z papają w skórze owcy 2 szt. WAŻNOŚĆ 10/26
SYTA MICHA HotDog do żucia dla psa - warzywny z papają w skórze owcy 2 szt. WAŻNOŚĆ 10/26

11,93 zł

Cena regularna: 15,90 zł

Najniższa cena: 15,90 zł
szt.
Iv San Bernard Puppy Don't Cry 75g - delikatne mydełko dla szczeniąt i kociąt
Iv San Bernard Puppy Don't Cry 75g - delikatne mydełko dla szczeniąt i kociąt

25,99 zł

Cena regularna: 55,99 zł

Najniższa cena: 43,99 zł
szt.
Perfumowana Zawieszka Bergamotka Gardenia
Perfumowana Zawieszka Bergamotka Gardenia

11,00 zł

Cena regularna: 22,00 zł

Najniższa cena: 11,00 zł
szt.
TRIXIE Be Eco, piłka z rączką, dla psa, TPE, 6x13 cm, pływająca, różne kolory
TRIXIE Be Eco, piłka z rączką, dla psa, TPE, 6x13 cm, pływająca, różne kolory

25,13 zł

Cena regularna: 35,90 zł

Najniższa cena: 5,90 zł
szt.
TRIXIE PIŁKA ZWIERZAK  6CM
TRIXIE PIŁKA ZWIERZAK 6CM

10,20 zł

Cena regularna: 17,00 zł

Najniższa cena: 11,90 zł
szt.
REQUAL  PHYTO-SELF 500ML SZAMPON NA SUCHO
REQUAL PHYTO-SELF 500ML SZAMPON NA SUCHO

76,30 zł

Cena regularna: 109,00 zł

Najniższa cena: 87,20 zł
szt.
REQUAL OTO FLUID EMULSJA DO CZYSZCZENIA USZU 150ML
REQUAL OTO FLUID EMULSJA DO CZYSZCZENIA USZU 150ML

55,30 zł

Cena regularna: 79,00 zł

Najniższa cena: 54,00 zł
szt.

Yuup! Professional Oatmeal Conditioner - wegańska odżywka z owsem koloidalnym dla psa i kota, do wszystkich typów sierści Koncentrat 1:10 ,1:20 ROZBIÓRKA OPAKOWANIE ZASTĘPCZE

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 22,00 zł

Cena regularna:

22.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Yuup! Professional Oatmeal Conditioner to profesjonalna odżywka do sierści z owsem i nagietkiem, stworzona z myślą o psach i kotach o wrażliwej skórze, podatnej na podrażnienia i zaczerwienienia. Jest to idealny wybór dla zwierząt, u których tradycyjne odżywki powodują dyskomfort, a także dla tych, które wymagają delikatnej, ale skutecznej pielęgnacji.

Formuła odżywki została oparta na działaniu koloidalnego owsa i ekstraktu z nagietka, składników znanych ze swoich właściwości łagodzących, przeciwzapalnych i kojących, by intensywnie nawilżać i odżywiać zarówno sierść, jak i skórę Twojego pupila. Odżywka redukuje zaczerwienienia, przynosi ulgę w przypadku swędzenia i podrażnień, pomaga w odbudowie naturalnej bariery ochronnej skóry.

Dzięki zawartości hydrolizowanych protein keratyny i pantenolu sierść staje się bardziej elastyczna, mocniejsza i zyskuje zdrowy blask. Lekka konsystencja odżywki nie obciąża futra, co jest szczególnie ważne w przypadku ras wystawowych, gdzie objętość i struktura sierści są priorytetem. Regularne stosowanie odżywki z nagietkiem i owsem pomaga utrzymać skórę psa i kota w dobrej kondycji i zapobiega nawrotom problemów dermatologicznych. Odżywka jest bardzo wydajna - zalecane rozcieńczenie wynosi 1:10 (max 1:20).

Zalety odżywki do sierści psa i kota Yuup! Professional Oatmeal Conditioner: formuła na bazie owsa koloidalnego i ekstraktu z nagietka nawilża i odżywia redukuje zaczerwienienia, swędzenie i podrażnienia uelastycznia i wzmacnia sierść nie obciąża szaty zapobiega nawrotom problemów dermatologicznych koncentrat 1:10 Sposób użycia: Nanieś odżywkę na wilgotną, umytą wcześniej szamponem sierść i pozostaw ją na kilka minut. Spłucz letnią wodą.

O marce: Yuup! to włoska marka rewelacyjnych kosmetyków dla zwierząt, coraz bardziej rozpoznawalna i doceniana przez groomerów, hodowców i klientów na całym świecie. Posiada trzy linie produktów. 1. Linia profesjonalna - stworzona z myślą o groomerach i hodowcach, oczekujących najlepszych kosmetyków i rezultatów. 2. Linia domowa - to kosmetyki najlepszej jakości wyprodukowane z myślą o wszystkich tych, którzy poszukują produktów najlepszej jakości w przystępnej cenie. Idealne dla domowych zastosowań. 3. Linia Fashion - to profesjonalne produkty do wykańczania fryzury, niezastąpione podczas wystaw czy pokazó

Bezpieczeństwo

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl