Beaphar FIPROtec Spot-on Krople na kleszcze i pchły dla kota op. 1 pipeta

big_beaphar-fiprotec-kot-new.jpg
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny

Opis

Preparat dla kotów przeznaczony do zwalczania inwazji pcheł i kleszczy.
 

UWAGA!!! Zgodnie z obowiązującymi przepisami, produkt jest dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego lub zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej.

 
Pasożyty takie jak kleszcze mogą przenosić bardzo groźne choroby, co jest niebezpieczne zarówno dla ludzi jak i zwierząt. Zalecana ochrona zwierzęcia powinna trwać od wczesnej wiosny, aż do późnej jesieni, kiedy kleszcze przestają być aktywne.

Beaphar FIPROtec to krople spot-on zawierające substancję czynną - Fipronil. Zapewnia on doskonałą ochronę dla psów i kotów przed groźnymi ektopasożytami takimi jak pchły i kleszcze.

Po jednorazowej aplikacji, zabija wszystkie pchły, które są na kocie i chroni przed inwazją kolejnych osobników przez okres 5 tygodni. Fiprotec, przy regularnie powtarzanych aplikacjach, stanowi element skutecznej terapii alergicznego pchlego zapalenia skóry, o ile zostało ono wcześniej zdiagnozowane przez lekarza weterynarii.

Krople są wyjątkowo łatwe w użyciu, wystarczy zaaplikować je między łopatki zwierzaka, w miejscu z którego nie będzie mógł ich zlizać. Po aplikacji nie należy kąpać zwierzaka przez 2 dni, po tym czasie preparat całkowicie się wchłonie i nawet po kąpieli będzie wykazywał swoje działanie.

Stosowanie u zwierząt ciężarnych należy skonsultować z lekarzem weterynarii. Nie stosować u kotów o masie ciała poniżej 2kg.
 

>> Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi; zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271)

>> W przypadku zakupu produktu na fakturę Vat, zgodnie z przepisami odnośnie obrotu produktami leczniczymi, na fakturze Vat będzie widniała informacja "Produkt OTC nie przeznaczony do dalszej odsprzedaży".

>> Zgodnie z obowiązującymi przepisami, produkt jest dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego.

Producent Beaphar
Typ Preparat biobójczy
Przeznaczenie Dla kota
Skład (1 pipeta) Fipronil 50,0mg
Opakowanie 1szt.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl